Transmisje internetowe – streaming

Kompleksowa realizacja transmisji internetowych

Transmisje internetowe- streaming prowadzimy z konferencji hybrydowych, stacjonarnych- tradycyjnych oraz online. Zapewniamy wsparcie i pomoc techniczną zarówno podczas przygotowania, jak i późniejszej realizacji wydarzenia. Wyprodukujemy sygnał video w broadcastowej jakości, a sygnał audio nie wymaga dalszej obróbki.

Live streaming możemy prowadzić w social media, na dowolnej platformie lub nawet na stronie internetowej klienta. Najbardziej popularną platformą został YouTube oraz Facebook.

Transmisje internetowe- streaming realizujemy  z wykorzystaniem mobilnego zestawu transmisyjnego lub wozu transmisyjnego. Dobór sprzętu uzależniony jest od miejsca wydarzenia. Nie zawsze jest możliwość ustawienia wozu, dlatego trafnym wyborem staje się mobilny zestaw transmisyjny.

Zobacz, co możemy transmitować na żywo tutaj

Produkcja telewizyjna

Transmisje internetowe- streaming realizujemy w oparciu o nasze broadcastowe kamery produkują obraz w jakości HD/4K.

Wizja

Transmisje realizujemy z wykorzystaniem od 1 do 8 kamer. Dzięki naszej technologii możemy wyprodukować sygnał jednocześnie  do live streamingu i na diodę/ ścianę wizyjną/ telebim. Realizator wizji dba o dokładne kadrowanie, sprawdza ostrość i miksuje obraz w zależności od typu wydarzenia. Komunikacja realizatora z zespołem operatorów kamer to podstawa w produkcji telewizyjnej.

Audio

Dźwięk miksowany jest na mikserze znajdującym się na miejscu wydarzenia, w zależności od wyboru urządzeń do przeprowadzenia transmisji internetowej. Wykorzystujemy własny system nagłośnieniowy. Posiadamy 2 kolumny aktywne QSC8 oraz 4 mikrofony bezprzewodowe Shure oraz mikrofon typu „gęsia szyja” znajdujący się na mównicy multimedialnej, przeznaczonej do wystąpień lub wykładów.

Oprawa graficzna

Wszystkie transmisje internetowe- streaming zawierają oprawę graficzną, którą obsługujemy. Obejmuje ona: belki podpisowe proste lub animowane, plansze: początkową i końcową, wyświetlanie logotypów, grafiki numerycznej, animowanych czołówek i jingli. W ramach realizacji zamówienia możemy wykorzystać dostępne szablony lub zlecić wykonanie oprawy graficznej zaprzyjaźnionej firmie.

Playout

W trakcie transmisji internetowej konferencji czy innego wydarzenia możemy emitować materiały dostarczone przez klienta: filmy promocyjne, spoty informacyjne, reportaże oraz inne krótkie formy filmowe. Ważne jest, aby materiał taki dostarczony został w rozdzielczości FullHD lub UltraHD, w pliku *.mp4 lub *.mov, – zapewni nam to doskonałą jakość podczas transmisji, nie odbiegającą od reszty produkcji.

Ekipa

Nasz zespół produkcyjny składa się z: realizatora wizji, realizatora dźwięku, realizatora grafiki, kierownika produkcji oraz operatorów kamer. W zależności od charakteru danej produkcji, skład ekipy może być modyfikowany. Są to osoby doświadczone w profesjonalnej produkcji telewizyjnej, współpracujące ze sobą od lat. Każdy członek zespołu jest świadomy wykonania zadania, wspólnie pracujemy na sukces.

Bezpieczeństwo produkcji

Dzięki zapasowemu zasilaniu z wykorzystaniem zasilaczy UPS cała produkcja sygnału wizyjnego oraz audio zabezpieczona jest prądowo. W przypadku niedostępności zasilania, dysponujemy agregatem prądotwórczym. Korzystamy również z dodatkowego łącza internetowego LTE. Ponadto w ekipie znajduje się medyk- pielęgniarka i ratownik medyczny, który zabezpiecza naszą ekipę pod względem medycznym.

Co możemy transmitować? Dosłownie wszystko to, co zobaczy nasze oko, zobaczą nasze kamery. Internet to potężne narzędzie do promocji marki, firmy czy produktu. Warto pozostawić po sobie ślad. Transmisje internetowe- streaming daje możliwość nie tylko prowadzenia streamu, ale wraz z live streamem prowadzony jest zapis wydarzenia, który służy do dokumentacji i archiwizacji. Ponadto, materiał w broadcastowej jakości można wykorzystać do dalszej postproducji.

Zobacz, co można transmitować na żywo tutaj

Live streaming

Transmisje prowadzone w mediach społecznościowych: YT, FB, Twitter

Dowolny player

Dostęp bezpłatny lub system PPV

Zapewnianie symultanicznych tłumaczy języków obcych oraz tłumaczy języka migowego

Jakość HD/4K

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Archiwizacja wydarzenia

Dedykowana oprawa graficzna

Realizacja łączeń zdalnych

Kompleksowa obsługa eventów hybrydowych

Ostatnio w portfolio