Transmisje na żywo operacji i zabiegów medycznych

Świadczymy usługi transmisji live w branży medycznej. Naszą specjalnością są transmisje na żywo operacji i zabiegów medycznych. Kompleksowo realizujemy konferencje, gale, zjazdy, webinary czy też spotkania dla farmaceutów i medyków.


Live surgery – operacja na żywo


Realizacja transmisji zabiegu medycznego bezpośrednio z sali operacyjnej do sali konferencyjnej umożliwia śledzenie wszystkich etapów. Rozpoczynamy od case study, poprzez przygotowanie pola operacyjnego, operację aż do założenia opatrunku na ranie pooperacyjnej. Transmisja z zabiegu odbywa się na żywo, w czasie rzeczywistym, bez opóźnień w obrazie i dźwięku.
•       Telemost
Dwukierunkowa łączność pozwala uczestnikom wydarzenia na dyskusję pomiędzy uczestnikami konferencji lub szkolenia a zespołem chirurgicznym- operującym. W rezultacie dialog odbywa się w czasie rzeczywistym, bez opóźnień, bez względu na odległość dzielącą salę operacyjną od konferencyjnej.
•       Przechwycenie sygnału z urządzeń medycznych
Połączenie naszej technologii z sygnałem obrazu z endoskopów, kardiomonitorów, urządzeń do obrazowania- np. ramię C, pozwala na uzyskanie informacji o bieżącym stanie pacjenta i etapach postępu zabiegu operacyjnego. Bez wątpienia wszystkie zebrane dane możemy swobodnie prezentować w obrazie wyświetlanym uczestnikom wydarzenia.
•       Bezpieczeństwo
Biorąc pod uwagę specyfikę bloku operacyjnego, każdy członek zespołu realizującego jest szkolony z zasad poruszania się po sali operacyjnej. Dzięki zastosowaniu przez nas odpowiedniego osprzętu- konwerterów, okablowania, cały proces przeprowadzenia transmisji jest bezpieczny zarówno dla pacjenta, personelu medycznego oraz ekipy pracującej wokół stołu operacyjnego


Kierownik produkcji z wykształceniem medycznym


Zapewniamy osobę kompetentną, posiadającą doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym, w środowisku podmiotów leczniczych oraz mającą doświadczenie w relacjach z lekarzami, pielęgniarkami i firmami farmaceutycznymi, dla której słownictwo medyczne nie jest obce. Ponieważ nasz kierownik jest pielęgniarką, pozwala zapewnić bezpieczeństwo i wiedzę ekipie podczas produkcji.

W galerii dostępne są fotografie wykonane bezpośrednio na sali operacyjnej. Specyficzne warunki bloku operacyjnego nie są nam obce, posiadamy doświadczenie w realizacji live surgery. Transmisja prowadzona była w czasie rzeczywistym podczas konferencji naukowej. Wszystkie transmisje na żywo operacji i zabiegów medycznych cieszą się uznaniem wśród naszych klientów. W podsumowaniu warto ująć opinię naszego klienta. Oto jedna z nich: „podziękowania również dla ROLAND FILM za „timing” i pokazanie każdego detalu operacji w transmisji na żywo do sali wykładowej Hotelu Bristol – M. Kulczyk, A. Bielecki. Zobacz więcej

specyficzne warunki live surgery
Ostatnio w portfolio