Ekran LED o pixel 1.9 to najlepsza dostępna jakość obrazu na Twoim wydarzeniu! Ekran diodowy to niezastąpiony element Twojej konferencji, który wizualnie wzbogaci odbiór Twojego eventu.

Wewnętrzny ekran LED p 1.9 zastępuje tradycyjne urządzenia służące do wyświetlenia multimediów. Wraz z dedykowanym sprzętem do realizacji multimediów podczas konferencji, gali, koncertu umożliwia wyświetlanie obrazu bez zakłóceń i usterek, w miejscach o różnym natężeniu światła- nawet w miejscach bardzo mocno oświetlonych. Prowadzimy rental ekranu o pixel 1.9 podczas konferencji naukowych, hybrydowych, stacjonarnych. Zapewniamy montaż, demontaż i kompleksową realizację multimediów podczas Twojego wydarzenia. Połączone ze sobą kabinety są bezszwowe, tworzą jeden obraz ograniczony tylko rozmiarem diody. Cały ekran może być montowany na konstrukcji wolnostojącej lub w zabudowie scenograficznej. Tworzą go kabinety o wymiarach: 500×500 mm, rozdzielczość 256×256 px i odświeżaniu obrazu>3840 Hz, ponadto jest bardzo cichy w eksploatacji.

Nowością jaką oferujemy wraz z wypożyczeniem ekranu LED jest zastąpienie tradycyjnego wskaźnika interaktywnym pointerem, który umożliwia prezentację określonej treści widocznej nie tylko na ekranie, ale również w transmisji internetowej.

Poznaj naszą ofertę: Konferencje- oferta

Na fanpage http://fb.com/rolandfilm możesz na bieżąco śledzić naszą działalność. Zapraszamy do polubienia strony! 🙂