Konferencje- oferta

Realizujemy konferencje hybrydowe, połączenia zdalne, konferencje stacjonarne (tradycyjne), transmisje do Internetu, gale, live surgery, spotkania online– ogólnie wszystko, co może zobaczyć ludzkie oko, zobaczą nasze kamery.

Zajmujemy się nie tylko transmisją internetową. Kompleksowo zorganizujemy konferencję, zapewniając jej techniczną obsługę. Przygotujemy podest sceniczny, ogarniemy światło, dźwięk, multimedia, a także catering, materiały konferencyjne, jak również miejsce do spotkania. Zajmiemy się utworzeniem dedykowanej strony internetowej pod wydarzenie, oprawy graficznej. Przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z kontaktem ze sponsorami, wystawcami, wykładowcami.

Parę słów o możliwościach

Zestaw transmisyjny to stacja robocza, która przyjmuje 8 sygnałów: 4 SDI i 4 HDMI. Mikser wizyjny pozwala na realizację obrazu: Picture-in-Picture, supersource z opcją kluczowania tłumacza Polskiego Języka Migowego oraz przejęcia prezentacji multimedialnej. Daje możliwość równoczesnej realizacji obrazu na projektor/ ekran LED oraz do transmisji internetowej. W tym samym czasie mamy ten sam obraz w transmisji internetowej jak i na sali konferencyjnej.

Mikser dźwiękowy umożliwia realizację dźwięku nie tylko do streamingu, ale również na salę konferencyjną. Możemy podpiąć do niego 4 mikrofony bezprzewodowe, mikrofon typu „gęsia szyja”, przyjąć sygnał z innego urządzenia. Dźwięk z naszej konsoli możemy dystrybuować do innych urządzeń. Nasza konsola dźwiękowa- mikser Behringer – X32 jest niezastąpiony podczas skomplikowanych produkcji, na przykład: transmisje internetowe w obcym języku i używane tłumaczenie symultaniczne. Nie potrzeba wówczas dodatkowego sprzętu, który zapewni podwójny mix.

Do produkcji sygnału wizyjnego podczas bardziej wymagających konferencji, na przykład konferencji hybrydowych, połączeń zdalnych, obsługi technicznej wydarzeń używamy miksera Blackmagic Atem Constellation 8K i panelu 2ME. Potężne narzędzie dla najbardziej wymagających klientów 😉 Dodatkowo oferujemy mównicę multimedialną z podglądem prezentacji. Ponadto dysponujemy własnym ekranem LED- pixel 1,9– idealnym do konferencji.

Świetnym rozwiązaniem łączącym klasyczne konferencje z wydarzeniami online jest łączenie zdalne. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj

Jako profesjonaliści dostosujemy sprzęt do Twoich oczekiwań.

Działamy na terenie całej Polski. Mamy własną ekipę, z ludźmi z którymi współpracujemy od lat. Świetna jakość obrazu, dobra atmosfera podczas produkcji to pewny sukces Twojego wydarzenia 🙂 Transmisja nie musi być kosztowna. Zawsze znajdziemy dobre rozwiązanie. 

konferencje, scena, światło, ściana wizyjna, mównica mutimedialna, tłumaczenie migowe_ Warszawa, Rzeszów, Kraków, Katowice
Zdjęcia własne