Produkcja telewizyjna

Zajmujemy się również kompleksową produkcją filmową i telewizyjną. Koordynujemy prace związane ze scenariuszem, przez produkcję, po etap odbioru filmu przez Klienta.

Realizujemy spoty informacyjne, promocyjne:

Onkologia

Zamek Królewski w Warszawie

Polska-Litwa

Reportaże:

Mammografia

Choroby otępienne

Teledyski:

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej z lokowaniem sponsorów

Jako producent nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji filmów dokumentalnych, które były wielokrotnie emitowane w telewizji ogólnopolskiej. Są to filmy artystyczne oraz historyczne. Pozostają świetnym dokumentem dla kolejnych pokoleń. Filmy te związane są z wyjątkowymi osobami, które zaznaczyły się w historii swoją działalnością.  W naszym zespole dysponujemy doświadczonym reżyserem, scenarzystą, operatorami kamer, montażystą. Wszelkie materiały filmowe dostosowane są do wymogów emisyjnych poszczególnych telewizji. Zapewniamy tłumaczy języka migowego, lektorów.

Kilka słów o naszych filmach 🙂

Sprawy paszportowe. Aleksander Ładoś- zapomniany Sprawiedliwy Film ten jest dokumentem opowiadającym o działalności Aleksandra Ładosia- ambasadora II RP w Bernie ratującej Żydów przed eksterminacją. W dokumentacji, do której nasz reżyser wraz z pomocą historyka dra Roberta Borkowskiego dotarł, znajdują się nie tylko paszporty, które ochroniły życie wielu ludzi. Wśród tych wszystkich wartościowych papierów znajdują się fotografie mężczyzn, kobiet i dzieci, których nie udało się ocalić. Liczne wypowiedzi wielu badaczy, ambasadora w Szwajcarii Jakuba Kumocha świadczą o wielkości postawy, jaką prezentował Aleksander Ładoś. Film ten jest wspaniałą lekcją historii dla młodych pokoleń Polaków.

Z piasku powstałeś.To film artystyczny ukazujący rzemieślniczą pracę hutnika Henryka Rysza, który wraz ze swoim synem tworzy fenomenalne dzieła sztuki. Pochodzący z Rymanowa w województwie podkarpackim artysta swoje prace dystrybuuje na cały świat. Jak sam mówi: „Polska to moja ojczyzna”. Cała historia rozpoczyna się od ziarenka piasku, a kończy na…. sami zobaczcie!

Swój nieznany.Przedstawia postać Franciszka Kotuli, znanego etnografa, zamiłowanego w kulturze ludowej regionalisty, który potrafił z każdym z zaborców znaleźć wspólny język. Podczas zdjęć filmowych do części fabularnej, zaangażowanych było wielu ludzi, którzy społecznie udzielali się w grupach rekonstrukcyjnych. Ogrom informacji zwarty w postaci krótkiego dokumentu.

Violins Mundi OmnesJest to film artystyczny, w którym gra światła, głos bohatera z offu tworzą wyjątkowe dzieło. Kamera rejestrująca każdy detal daje poczucie tajemniczości temu, co później będzie grać do końca życia muzyka.

produkcja online Mielec

Live streaming

Transmisje prowadzone w mediach społecznościowych: YT, FB, Twitter

Dowolny player

Dostęp bezpłatny lub system PPV

Zapewnianie symultanicznych tłumaczy języków obcych oraz tłumaczy języka migowego

Jakość HD/4K

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Archiwizacja wydarzenia

Dedykowana oprawa graficzna

Realizacja łączeń zdalnych

Kompleksowa obsługa eventów hybrydowych

Ostatnio w portfolio