Obsługa techniczna konferencji

Obsługa techniczna konferencji to jedna z naszych usług. W jej zakresie przygotujemy scenę lub podest sceniczny, zajmiemy się zarówno realizacją światła jak i dźwięku. Dodatkowo zapewnimy mównicę multimedialną z podglądem prezentacji dla prelegenta- z pointerem do przełączania slajdów oraz z mikrofonem typu „gęsia szyja”. Idealne rozwiązanie podczas konferencji tradycyjnych- stacjonarnych jak i wydarzeń online. Ponadto zajmiemy się obsługą wszelkich multimediów: prezentacji czy filmów. Zapewnimy ekran LED p1.9, który jest świetną alternatywą dla klasycznych projektorów i ekranów diodowych z tzw. dużym pixelem- ziarnem.

Ekran LED p1.9

Ekran LED p1.9 to ekran diodowy o najlepszej dostępnej jakości obrazu. Dzięki niemu wszelkie detale ważnych informacji prezentowane na konferencji są widoczne i czytelne. Ekran nie powoduje tzw. „mrugania” w obiektywach kamer, dzięki czemu obraz jest doskonałej jakości. Bezszwowe monitory nie dzielą obrazu. Bez wątpienia sama ich praca jest cicha i nie wytwarza nadmiernych ilości ciepła. Zatem nie ma lepszej alternatywy dla ekranu LED. Zamiast martwić się o sprawność projektora, warto skorzystać z naszego ekranu.

Pozostałe elementy techniki

Scena. Budowana jest zazwyczaj jako podest sceniczny z lekkich elementów, które pozwalają, których powierzchnię można pokryć wykładziną. Dzięki niej wystrój staje się elegancki i dodaje powagi organizowanemu wydarzeniu.

Światło. Korzystamy z lamp typu LED oraz lamp emitujących światło tzw. żarowe. W zależności od wydarzenia: może być zamontowane na belkach wiszących lub tradycyjnych słupach. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się podczas konferencji.

Dźwięk. Kompleksowa obsługa techniczna konferencji obejmuje zapewnienie sprzętu nagłośnieniowego: kolumn głośnikowych na statywach, mikrofonów bezprzewodowych oraz mikrofonu typu „gęsia szyja”. Używany przez nas profesjonalny mikser dźwiękowy pozwala na realizację dźwięku nie tylko na salę konferencyjną, ale także do transmisji internetowej, także w wielu językach obcych. Dzięki niemu można prowadzić połączenia zdalne, wprowadzać opóźnienie w dźwięku na potrzeby dystrybuowania sygnału wizyjnego i dźwiękowego.

Mównica multimedialna

Jest ona wyposażona w ekran frontowy, na którym można wyświetlić na przykład logo konferencji. Ponadto jest świetnym rozwiązaniem dla prelegentów. Posiada wbudowany ekran, który pełni funkcję podglądu dla prowadzącego wykład, dzięki któremu prelegent czuje się komfortowo. Dedykowany pointer pozwala na monitorowanie przebiegu pokazu slajdów, co ważniejsze jest łatwy w obsłudze i dostosowany do kształtu dłoni. Wraz z naszym ekranem LED p 1.9 jest w pełni funkcjonalny, ponieważ umożliwia pokaz interaktywny i widoczny w transmisji internetowej. Mikrofon typu „gęsia szyja” zamontowany na mównicy daje komfort prelegentowi podczas konferencji uwalniając jego ręce od mikrofonu bezprzewodowego. Prezentacja wykładu przy naszej mównicy wygląda po prostu- profesjonalnie.

Zapraszamy do naszych social media, gdzie na bieżąco można śledzić naszą działalność 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany na czym polegają konferencje hybrydowe i jak je technicznie zrealizować? Ważne informacje znajdziesz tutaj

Jeśli pojawią się pytania, po prostu zadzwoń lub napisz do nas maila: kontakt@rolandfilm.pl 🙂

Obsługa techniczna konferencji

Live streaming

Transmisje prowadzone w mediach społecznościowych: YT, FB, Twitter

Dowolny player

Dostęp bezpłatny lub system PPV

Zapewnianie symultanicznych tłumaczy języków obcych oraz tłumaczy języka migowego

Jakość HD/4K

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Archiwizacja wydarzenia

Dedykowana oprawa graficzna

Realizacja łączeń zdalnych

Kompleksowa obsługa eventów hybrydowych

Ostatnio w portfolio